Mam na imię Ewa. Z zawodu jestem pielęgniarką, a z zamiłowania rękodzielniczką. Jest to moja pasja, zajmuję się nią od wielu lat i nie wyobrażam sobie bez niej mojego życia.
Blog > Komentarze do wpisu
Moje nowe plany sweterkowe

Na wstępie chciałabym się pochwalić tym, że moja córka obroniła pracę inżynierską i uzyskała tytuł inżynier architekt. Jesteśmy z mężem z niej bardzo  dumni, wiemy jak dużo pracy i czasu musiała poświęcić  aby dojść do tego etapu. Ten kierunek studiów jest dla pracowitych i wytrwałych. Od marca przed nią kolejny etap, studia magisterskie ale teraz ma upragnione i zasłużone ferie. No i w wolnym czasie wyszukała w internecie sweterki, które chciałaby żebym jej zrobiła. Ten pierwszy ma być z rękawami bez dziurek . Muszę spróbować rozpisać wzór ażuru patrząc na zdjęcie, bo nie mam jego schematu. Wzoru tego drugiego sweterka jeszcze nie szukałam, mam nadzieję, że znajdę. Pozostaje jeszcze kupno włóczki i do roboty!

wtorek, 04 lutego 2014, ewie1
Tagi: inspiracje

Polecane wpisy

Komentarze
2014/02/10 19:59:32
Twoja strona jest kopalnią pomysłów. Podziwiałam też poprzedni sweterek Shirley . Podobny wzór do niebieskiego sweterka wybranego przez córkę znalazłam na blogu intensywniekreatywna.blogspot.com/2012/02/makaron-w-leniwa-niedziele.html
-
2014/02/11 16:12:27
Dziękuję za podpowiedź w sprawie wzoru :) Pozdrawiam

Odsłony strony