Mam na imię Ewa. Z zawodu jestem pielęgniarką, a z zamiłowania rękodzielniczką. Jest to moja pasja, zajmuję się nią od wielu lat i nie wyobrażam sobie bez niej mojego życia.
Kategorie: Wszystkie | Wzory i schematy
RSS
piątek, 18 stycznia 2008
Brak czasu!

Z czasem na robótki u mnie kiepsko a jak na złość ciągle ktoś chce żeby mu coś zrobić. W związku z czym jetem w trakcie robienia trzech robótek na raz, a dwie czekają w kolejce. Robię serwetę, sweter dla siebie, zdjęcia zamieszczałam wcześniej. Zaczęłam robić dla znajomej kamizelkę, ma wyglądać podobnie jak na zdjęciu tylko dekolt ma być mniejszy.

A tak to narazie wygląda

Jest to piękny moher z Inter-Foxu, bardzo mięciutki. Robiłam z niego zielony beret.

A z tej włóczki również z Inter-Foxu będzie bolerko, kolor jest ciemniejszy niż na zdjęciu.

W kolejce czeka też włóczka na czapkę, bardzo gruba biała, pruta z szalika kupionego na ciuchach.

poniedziałek, 14 stycznia 2008
Serweta na ławę i inne.

W robieniu serwety jestem na takim oto etapie

W między czasie zrobiłam beret dla znajomej, starszej pani.

I jeszcze jedna rozpoczęta robótka tym razem dla siebie, będzie to sweterek z reglanowym rękawem 3/4. Sweter mojego pomysłu, narazie wiem, że rękaw będzie reglanowy a dalej zobaczę co mi przyjdzie do głowy. Mam nadzieję,że będzie dało się w nim chodzić. Włóczka jest bardzo mięciutka z dodatkiem angory.

wtorek, 08 stycznia 2008
Kolejna robótka.

Jest to beret. Zdjęcie nie wyszło zbyt dobrze ale robiła je moja córka. Beret jest dla mojej znajomej, zrobiony z włóczki moherowej.

Kolejna robótka, którą zaczęłam robić to serweta na ławę. Narazie jestem na takim etapie:

Chcę ją zrobić jak najszybciej bo czekają na mnie kolejne robótki, no i oczywiście nie mogę się doczekać efektu końcowego. A tak mało mam czasu na robienie z powodu pracy i wielu innych domowych obowiązków, zresztą jak większość kobiet.

sobota, 05 stycznia 2008
Udało się!

Jestem tak mało wprawiona w pisaniu bloga, że zupełnie zapomniałam jak się wstawia zdjęcia, kompletna pustka w głowie. Na szczęście nagle mnie olśniło i przypomniałam sobie jak to się robi.

Na początek chcę pokazać robótkę, którą wykonuję już kilka miesięcy:( Na początku szłam jak burza, a potem straciłam zapał. Ale napewno doczeka się zakończenia.  

Mam problem ze wstawianiem zdjęć.

Nie wiem co się stało ale nie mogę wstawić do bloga zdjęć. Może jakoś rozwiążę ten problem.

Chcę podziękować wszystkim, którzy odwiedzili mojego bloga, a także tym którzy napisali mi w komentarzach miłe słowa. Cieszę się bo myślałam, że nie będzie chętnych. Pozdrawiam wszystkich i życzę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, oby nam się dobrze drutowało.

 

O autorze

Odsłony strony