Mam na imię Ewa. Z zawodu jestem pielęgniarką, a z zamiłowania rękodzielniczką. Jest to moja pasja, zajmuję się nią od wielu lat i nie wyobrażam sobie bez niej mojego życia.
Kategorie: Wszystkie | Wzory i schematy
RSS
wtorek, 19 lutego 2008
Dawno mnie nie było.

Miałam problem ze zdrowiem,  już wszystko jest dobrze. Ale to nie znaczy,że niczego nie wyprodukowałam. Narazie mogę pokazać bolerko z czerwonej włóczki, aparat rozjaśnił kolor, w rzeczywistości jest sporo ciemniejszy. Miałam problem z tą włóczką bo okazało się,że jeden z motków jest trochę jaśniejszy i włóczka jest odrobinę cieńsza, mimo, że miały taki sam numer. Niestety zauważyłam to dopiero w trakcie roboty, musiałam trochę spruć. Zrobiłam tył i przody z ciemniejszej włóczki, a rękawy są w paseczki, robiłam 2 rzędy ciemniejszą, a potem 2 rzędy jaśniejszą i tak na zmianę. Na pierwszy rzut oka są one nie widoczne, efekt jest dla mnie zadawalający. Ten pomysł podsunęła mi Dagi, miała podobny problem. Mnie przytrafiło się coś takiego pierwszy raz i mam nadzieję, że ostatni.

Zrobiłam również dla siebie sweterko-tuniczkę oraz kamizelkę , której zdjęcie z gazety umieszczałam wcześniej. Nie zrobiłam jeszcze zdjęć, więc nie mogę się pochwalić. Serweta na ławę narazie czeka nie dokończona.

Cały czas śledzę blogi koleżanek "po fachu" i jestem pod wielkim wrażeniem ich prac. Jesteście super!!!

O autorze

Odsłony strony