Mam na imię Ewa. Z zawodu jestem pielęgniarką, a z zamiłowania rękodzielniczką. Jest to moja pasja, zajmuję się nią od wielu lat i nie wyobrażam sobie bez niej mojego życia.
Kategorie: Wszystkie | Wzory i schematy
RSS
środa, 24 lutego 2010
Opis do szarego sweterka.

 

Opis do tego sweterka znalazłam gdzieś w internecie.

czwartek, 18 lutego 2010
Kimonowa kamizelka.

Znalazłam ją niedawno przeglądając strony robótkowe. Bardzo mi się spodobała i postanowiłam ją zrobić. Mam nadzieję, że będę w niej dobrze wyglądać (tzn. nie będzie mnie poszerzać). Na plecach są też dwa pasy ażurowe po bokach. Moja będzie w kolorze trudnym do nazwania, coś między brązowym a bordowym.

Skończyłam robić sweterek rozpinany, inspirowałam się tym niebieskim z Dropsa, który zamieściłam w poprzednim wpisie. Jestem zadowolona z efektu, zdjęcie zamieszczę wkrótce.

czwartek, 11 lutego 2010
Moje inspiracje.

Bardzo spodobał mi się rozpinany sweterek, który znalazłam w Drops Design

Zachwyciły mnie też dwa inne znalezione gdzieś w necie.środa, 10 lutego 2010
Wracam po długiej przerwie

Miałam sporą przerwę, ale wracam, nie wiem na jak długo,bo mam niewiele czasu na pisanie bloga. Robótki idą mi powoli, ale zawsze coś mam na "warsztacie". Ostatnio zrobiłam dla córki szalik i czapkę, mam tylko zdjęcie szalika. Dziewczę jest zadowolone, a to najważniejsze i wreszcie zaczęła nosić czapkę, wcześniej żadna się jej nie podobała.

Od jakiegoś czsu zainteresowało mnie tworzenie biuterii, bardzo mi się to podoba, można sobie zrobić biżuterię taką jaka jest w tej chwili potrzebna, bez biegania po sklepach. Moje pierwsze prace wyglądają tak:O autorze

Odsłony strony