Mam na imię Ewa. Z zawodu jestem pielęgniarką, a z zamiłowania rękodzielniczką. Jest to moja pasja, zajmuję się nią od wielu lat i nie wyobrażam sobie bez niej mojego życia.
Kategorie: Wszystkie | Wzory i schematy
RSS
wtorek, 18 grudnia 2007
Wreszcie mogę wstawić zdjęcia.

 PC160067.JPG Fotki Zdjęcia Obrazki

Wyprodukowałam ten sweter dla siebie kilka tygodni temu. Jestem z niego zadowolona, chociaż mółby być trochę mniejszy. Zrobiłam go z włóczki Classic Inter-foxu, zużyłam około 25dkg . Jest ona bardzo wydajna, mięciutka, godna polecenia. Spodobał się mojej znajomej i poprosiła mnie o zrobienie takiego samego dla córki, która mieszka w USA. Kupiła taką samą włóczkę, tylko w innym kolorze. Oto gotowy sweter:

 PC070427.JPG Fotki Zdjęcia Obrazki

A tak wygląda zbliżenie, aparat trochę rozjaśnił kolor:

 PC070428.JPG Fotki Zdjęcia Obrazki

Mam nadzieję, że spodoba się córce znajomej i że będzie na nią dobry. Jest mniejszy od mojego.

piątek, 07 grudnia 2007
Marzy mi się taka tunika...

http://show.7ya.ru/private-showphoto.aspx?RubrID=27553&PhotoID=187644&ob=0

Niestety opis jest w języku angielskim i nie wiem czy będę w stanie go rozszyfrować. Podejmę próbę i napiszę o efektach , mam nadzieję, że się uda i będę mogła zamieścić zdjęcie zrobionej przezemnie tuniki. Ale najpierw muszę skończyć rozpoczęte robótki czyli bolerko i beret.

Już wkrótce święta!

 Ze wszystkich świąt najbardziej lubię Boże Narodzenie, ma  niepowtarzalną atmosferę. Będę miała dużo gości, to cudownie !!! Nie ma to jak rodzinne święta. Będą prezenty, pyszne jedzonko, kolędy ... .

czwartek, 06 grudnia 2007
Postanowiłam założyć blog.
Chcę w swoim blogu przedstawiać odwiedzającym swoje "wypociny" robótkowe . Od dawna odwiedzam blogi wspaniałych kobiet, które są pasjonatkami robótek i tworzą niesamowite rzeczy, które można śmiało nazwać "dziełami sztuki". Chciałabym dołączyć do nich i pokazać moje prace, które być może kogoś zainspirują. Mam nadzieję, że znajdą się osoby, które zechcą odwiedzić mój blog, będzie mi bardzo miło.
O autorze

Odsłony strony