Mam na imię Ewa. Z zawodu jestem pielęgniarką, a z zamiłowania rękodzielniczką. Jest to moja pasja, zajmuję się nią od wielu lat i nie wyobrażam sobie bez niej mojego życia.
Kategorie: Wszystkie | Wzory i schematy
RSS
sobota, 25 października 2014
Przeprowadzka/Removal

Już jakiś czas temu podjęłam decyzję o przeniesieniu mojego bloga. Założyłam blog na Bloggerze, przetestowałam i doszłam do wniosku, że Blogger daje więcej możliwości i przyjemniej prowadzi się bloga. Nowa wersja z Bloxa mnie rozczarowała.

Zapraszam więc wszystkich zainteresowanych moimi dokonaniami robótkowymi do nowej lokalizacji / I invite anyone interested in my needlework  to a new location:

http://ewie1.blogspot.com/

piątek, 10 października 2014
Resztkowiec

Tak jak pewnie większość osób zajmujących się dzierganiem posiadam sporo resztek różnych włóczek. Postanowiłam więc, że czas coś z tym zrobić i tak oto powstał nowy sweterek. Nie lubię regularnych pasków zarówno w dzianinie jak i w tkaninie, więc wymyśliłam sobie coś takiego.


Połączyłam trzy rodzaje włóczki o zbliżonej grubości. Przód jest trochę krótszy od tyłu. Sweter jest robiony od góry, na okrągło. Bardzo mi się podoba i czuję się w nim bardzo dobrze.

Resztek trochę ubyło co mnie bardzo cieszy no i mam nowy sweterek co cieszy jeszcze bardziej. Nabrałam ochoty na "resztkowce" i na pewno powstanie kolejny.

 

O autorze

Odsłony strony