Mam na imię Ewa. Z zawodu jestem pielęgniarką, a z zamiłowania rękodzielniczką. Jest to moja pasja, zajmuję się nią od wielu lat i nie wyobrażam sobie bez niej mojego życia.

Wpisy z tagiem: biżuteria

sobota, 25 stycznia 2014
Bransoletkowo, koralikowo

Na wielu blogach robótkowych możemy podziwiać piękne, kolorowe bransoletki oraz naszyjniki wykonane z drobnych koralików. Tak bardzo mi się one spodobały, że postanowiłam spróbować swoich sił w tym rodzaju rękodzieła. Jakież było moje zdziwienie, gdy okazało się, że robi się je za pomocą szydełka i kordonka, na który nawleka się drobne koraliki. Metodę tą poznałam dzięki tej stronie . Natomiast inne wzory sznurów znalazłam na blogu weraph.

A oto moje bransoletki


piątek, 17 stycznia 2014
Perełkowe szaleństwo.

Z różnej wielkości perełek wykonałam naszyjniki. Łączenie kolorów powoduje, że pasują prawie do wszystkiego :)

Ten naszyjnik znalazł już swoją właścicielkę

 

Ten naszyjnik także ma już swoją "szyję"

środa, 10 lutego 2010
Wracam po długiej przerwie

Miałam sporą przerwę, ale wracam, nie wiem na jak długo,bo mam niewiele czasu na pisanie bloga. Robótki idą mi powoli, ale zawsze coś mam na "warsztacie". Ostatnio zrobiłam dla córki szalik i czapkę, mam tylko zdjęcie szalika. Dziewczę jest zadowolone, a to najważniejsze i wreszcie zaczęła nosić czapkę, wcześniej żadna się jej nie podobała.

Od jakiegoś czsu zainteresowało mnie tworzenie biuterii, bardzo mi się to podoba, można sobie zrobić biżuterię taką jaka jest w tej chwili potrzebna, bez biegania po sklepach. Moje pierwsze prace wyglądają tak:O autorze

Odsłony strony